Go DiGi Office 7, Al Ramool Oasis, Umm Ramool, Dubai +97142883550
GO DiGi - Ekibimiz
Ekibimiz

İnsan faktörü işimizdeki ana unsurdur. Ürünün kalitesi yalnızca onu üreten ekibin kalitesi kadardır ve işte bu sebeple de Go Digi Solution’un asıl değeri aynı yöne bakan ve birlikte çalışan profesyonel ekibidir. Ekibin çekirdeğini 6 ila 8 yıllık BT tecrübesi bulunan ve ortalama yaşları 27 olan 45 deneyimli profesyonel oluşturmaktadır. Hepsi de genç, çevik ve son teknoloji hakkında bilgili kişilerdir. Çoğu son sınıf üniversite öğrencisiyken ya da mezun olduktan hemen sonra bizimle çalışmaya başlamıştır.  Birlikte dengeli bir yetenek havuzu oluşturmaktayız ve bu durum çalışanlarımızın dikkatlerini ana projeden ayırmadan akademik yeterliliğini korumamıza yardımcı oluyor. Her bir üyemiz ya sertifikalı bir uzman ya da BT alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Meslektaşlarımızdan bazıları üniversitelerde eğitim vermeye devam etmekte ya da bilimsel araştırma yönetmektedir. Şirket politikamız gereği kaynak tedariğine bağlı olan proje risklerini en aza indirgemeyi hedefliyoruz. Ekibimizin profesyonel gelişimini yazılım geliştirmenin çeşitli alanlarındaki seminerler ya da kurslarla düzenli olarak destekliyoruz. Buna ek olarak, her bir departmana devam etmekte olan öğrenme sürecini teknik ekiplerle birlikte sağlayan alanında uzman kişileri tahsis ediyoruz. Gelişmiş teknoloji sahasından faydalanarak, eğitim materyallerini teslim ediyor, beceri kazandırma sürecini yönetiyor, yeterlilik testi oluşturuyor ve ekibimizin yüksek yeterlilik seviyesini garanti altına almak için muhtemel adayları değerlendiriyoruz.

Geliştirme Ekibi, çalışanların deneyimine ve becerilerine bağlı olarak fonksiyonel gruplara bölünmüştür. Görev dağılımı, verilen projenin sürecine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Orta ve büyük ölçekli projeler için, bir proje ekibi şunlardan meydana gelmektedir:  

Yönetim (proje ve grup liderleri); Analistler, Geliştiriciler; Kalite Güvence;  

Tasarımcılar; Altyapı Desteği; Teknik Yazarlar;  

İşletme konseptinin yazılımına bağlı olarak işletme danışmanları.

Proje ekipleri fonksiyon ve görev temelli oluşturulur, örneğin çeşitli fonksiyon ekiplerine ait olan uzmanlar ve takım lideri projenin belirli bir alanına tahsis edilir. 

Dr. Mahmoud Dashash

Dr. Mahmoud Dashash

Eng. Bassem Jabri

Eng. Bassem Jabri

Eng. Sahel Jabri

Eng. Sahel Jabri

H A. Rahim

H A. Rahim

Halabi. I

Halabi. I

Madkhana.k

Madkhana.k

Catrine

Catrine

Alkhayat.M

Alkhayat.M

Darkazanli.M

Darkazanli.M

Christopher

Christopher

Tareq D

Tareq D

Zo.F Deeb

Zo.F Deeb

Atassi.M

Atassi.M

Yasmin alshoufi

Yasmin alshoufi

Alasaad .A

Alasaad .A

Habib.B

Habib.B

Raghuvardhan Reddy

Raghuvardhan Reddy

Mathis

Mathis

M. Noful

M. Noful

Amelie

Amelie

Maik

Maik

Paul

Paul

Li Xiu Ying

Li Xiu Ying

Emma

Emma